Baletnica
Pierwszy wpis będzie nieco sentymentalny, gdyż prezentuję w nim prace wykonane parę lat temu w pracowni grafiki warsztatowej. Jest to seria grafik wykonanych przy pomocy nowych technologii, przedstawiająca baletnicę... piękną, subtelną i eteryczną. Z jednej strony, widzimy ją na scenie w blasku fleszy, w chwilach jej świetności, lekką i zwinną. Z drugiej strony, towarzyszą jej chwile załamania, trud związany z wielogodzinnymi ćwiczeniami oraz wątpliwości. Tak jest też i w naszym życiu. Każdy najdrobniejszy sukces okupiony jest godzinami ciężkiej pracy, a niejednokrotnie również potem i łzami, jednak przy odrobinie samozaparcia jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo wiele.




Wow! Świetne grafiki ;)
OdpowiedzUsuń